Sebastian Martyński (1)
Tomasz Sienkiewicz (1)
Kacper Siudak (1)
Piotr Dzisiów (1)

Ostatnie spotkanie Pierwszej Ligi w tym sezonie to konfrontacja OMS - u z Chemikiem Bemowo. Chemik, pewny już triumfu w Zimowej Edycji naszych rozgrywek, miał zamiar zakończyć swoją drogę kolejnym zwycięstwem. Nowo koronowany mistrz, zgodnie z oczekiwaniami zaczął spotkanie bardzo mocno. W pierwszej połowie zdominowali swojego rywala i nie pozwolili rywalowi na rozwinięcie skrzydeł. Byli skuteczni pod bramką i kontrolowali dynamikę boiskowych wydarzeń. Lecz Chemik często napotyka jeden problem, jest to rozluźnienie na początku drugiej połowy. I tak samo było tym razem. Drużyna Czarka Andrzejczyka zaatakowała od początku drugiej odsłony i udało im się zbliżyć na jedną bramkę. Chemik  jednak ocknął się w odpowiednim momencie, włączył szósty bieg i ponownie odjechał przeciwnikom, rozstrzygając spotkanie na swoją korzyść. Mecz zakończył się wynikiem 5:10, a Adrian Bera i jego drużyna mogła odpalić szampana. Gratulacje!