Michał Raciborski (1)
Marcin Białorudzki (1)
Kamil Kuźniewski (1)
Dominik Podlewski (1)

W pojedynku Contry z Papadensami tylko ci drudzy mieli jeszcze matematyczne szanse na zdobycie mistrzostwa. Lecz nie wszystko było w ich rękach, nawet przy zwycięstwie musieli liczyć na porażkę Chemika i AnonyMMous. Szanse na triumf w lidze nadal były, a pierwszym krokiem miało być pokonanie drużyny Michała Raciborskiego. Spotkanie rozpoczęło się dla nich bardzo optymistycznie. Kreowali dużo więcej niebezpiecznych sytuacji, a niezawodny Maciej Kurpias dwukrotnie zamienił je na bramki. Pierwsza połowa tego widowiska skończyła się wynikiem 0:2. Contra pomimo całkiem dobrej gry nie była w stanie przełożyć tego na trafienia, aby ugrać coś w tym meczu potrzebowała naprawić swoje celowniki. I właśnie to stało się w drugiej połowie. Po wielu próbach pierwszą bramkę dla Contry strzelił sam kapitan, popularny "Misiek". Po tym trafieniu coś wyraźnie się odblokowało i kolejne dwa gole wyprowadziły ich na prowadzenie. Przy stanie 2:3 końcówka tego meczu była niezwykle emocjonująca. Papadensy nie zamierzały przegrać tego dnia i po wysokim wyjściu i podaniu stojącego w bramce Dominika Podlewskiego, stan meczu wyrównał Artur Stachurski. Dzięki takiemu rozstrzygnięciu i szczęśliwym wynikom w innych spotkaniach obie ekipy utrzymały swoje ligowe pozycje i rozgrywki skończyły na odpowiednio 3. i 4. miejscu.