Mariusz Rogowski (2)
Cezary Strąk (1)
Karol Truszczyński (1)
Dawid Helsner (1)

W tym pojedynku, faworytem wydawały się być Papadensy, które w tym sezonie prezentują się bardzo solidnie, a tydzień temu zaliczyły fantastyczną "remontadę" w meczu z Moszna Squadem. Zjazd jednak po słabym początku tez jest ostatnio w gazie i to on osiągnął przewagę w pierwszych minutach tego spotkania. Ale to drużyna Dominika Podlewskiego otworzyła wynik po dwójkowej akcji braci Strąk. Dobra gra od początku spotkania przyniosła jednak w końcu efekty drużynie nieobecnego tym razem Tomasza Drzała. Wynik odwrócił po indywidualnych akcjach aktywny Dawid Helsner, a przed przerwą, po składnych akcjach Zjazdowi udało się jeszcze podwyższyć na 4:1. Po zmianie stron, do ataku ruszyły zdeterminowane wynikiem Papadensy, ale rywale bardzo mądrze się bronili i umiejętnie kontratakowali. W końcówce Papadensy stać było jeszcze na zryw, który przynióśł dwa trafienia, ale to było za mało, by pokusić się o punkty. Te, tyleż nieoczekiwanie, co zasłużenie powędrowały na konto Zjazdu, który w ostatnich tygidniach imponuje formą i pnie się w górę ligowej tabeli.