2Bartek Podobas AnonyMMous
1Rafał Osiński Contra
1Paweł Paczek Contra
1Michał Ocipka AnonyMMous

W przedostatnim meczu drugiej kolejki najwyższego szczebla zimowych bemowskich szóstek doczekaliśmy się starcia jednych z najbardziej utytułowanych drużyn Ligi Bemowskiej. W szranki bowiem stanęli AnonyMMous oraz Contra. Wprawdzie nominalni gospodarze w przeciwieństwie do rywala specjalizują się w formie siedmioosobowej, to jednak w ich dorobku możemy znaleźć kilka medali z bemowskich szóstek. Sezon zimowy ciut lepiej zaczęli gracze Macieja Miękiny, którzy wywalczyli remis, podczas gdy Contra musiała uznać wyższość rywala. Pierwsza połowa była w miarę wyrównana, a obie ekipy grały zrywami. Początek należał do Anonimowych, którzy po kilku minutach prowadzili 2:0 po dwóch golach Michała Ocipki. Potem jednak do głosu doszli goście, którzy w dziesiątej minucie w ciągu sześćdziesięciu sekund zdobyli dwie bramki, a dokładnie sztuki tej dokonał Michał Raciborski, doprowadzając do remisu 2:2. Odpowiedź gospodarzy była jednak błyskawiczna. Chwilę potem trafił Ocipka, kompletując tym samym hattricka, a dwie minuty potem Michał wystąpił w roli asystenta, a rezultat na 4:2 podwyższył Bartek Podobas. Contra jednak nie daa odjechać oponentowi i już po chwili za sprawą Dawida Bieli zmniejszyła wynik do jednej bramki. Jak się później okazało więcej goli nie padło i do przerwy Anonimowi prowadzili 4:3. Po zmianie stron ponownie najpierw oglądaliśmy zryw Anonimowych, który jednak okazał się kluczowy dla losów tego meczu. Swoją kapitalną grę kontynuował Ocipka, który niczym automat strzelał kolejne gole. W pierwsze dziesięć minut drugiej odsłony dołożył jeszcze trzy bramki, czwartą zaś wypracował i gospodarze prowadzili już 8:3. Contra ani myślała się jednak poddać. Najpierw dwie bramki zdobył Adrian Bucki. Potem Maciej Miękina obronił karnego wykonywanego przez Raciborskiego, co jednak nie zdeprymowało graczy w złotych trykotach. Chwilę później rezultat do dwóch goli zmniejszył Biela, a dwie minuty przed końcem meczu gospodarze prowadzili już tylko jedną bramką, a hattricka miał na swoim koncie Raciborski. Strach zajrzał w oczy Anonimowym, ci jednak dali radę obronić się przed szaloną pogonią oponenta i utrzymali prowadzenie do ostatniego gwizdka sędziego. Ostatecznie po szalonym meczu AnonyMMous pokonali Contrę 8:7, odnosząc pierwsze zwycięstwo w sezonie zimowym. Bezapelacyjnym bohaterem tego starcia był autor sześciu goli i dwóch asyst Michał Ocipka, ale warto w tym miejscu pochwalić postawę między słupkami Macieja Miękiny, który oprócz obronionego karnego prezentował się dziś kapitalnie.