Michał Błażewicz (3)
Wojciech Jankowski (2)
Grzegorz Leszczyński (1)
Michał Błażewicz (1)

W jednym z dwóch meczów zamykających zmagania w szóstej kolejce czwartego szczebla bemowskich siódemek TSP Szatańskie Pęto podejmowało Walca, czyli siódma drużyna w tabeli podejmowała czwartą. Pierwsza połowa to typowe piłkarskie szachy. Żadna ze stron nie chciała odkryć kart, co poskutkowało brakiem goli w pierwszej połowie. Po zmianie stron działo się już znacznie więcej. I mimo że obraz gry się za bardzo nie zmienił, to skutecznością i kunsztem strzeleckim błysnął Michał Błażewicz z Walca, który skompletował klasycznego hattricka, prowadząc swoich kolegów do czwartego zwycięstwa w sezonie Jesień 2018. Honor gości uratował w ostatniej minucie Bartosz Ochman, który wykorzystał rzut karny. Ostatecznie Walec pokonał TSP Szatańskie Pęto 3:1 i zachował czwarte miejsce, utrzymując zaledwie jeden punkt straty do podium.