Daniel Mazurek (1)
Maciej Rak (1)
Paweł Żelichowski (1)
Sylwester Świerczyński (1)

W spotkaniu wicelidera Defenders z Nie Ma Mocnych spodziewaliśmy się zaciętego widowiska. Tak też było w istocie. Dla obu drużyn było to pierwsze spotkanie z dwóch, które mieli do rozegrania tego dnia, więc istotne też było rozsądne rozłożenie sił. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Na boisku było sporo walki, nikt nie odstawiał nogi, ale nie miało to przełożenia na gole i sytuacje bramkowe. Stad też do przerwy było 0:0. Po zmianie stron wreszcie doczekaliśmy się goli. Wynik otworzył Konrad Strzeszewski po podaniu debiutującego w ekipie nominalnych gospodarzy Macieja Raka. Jednak goście szybko wyrównali. Najlepszy tego dnia na placu Robert Burdach dostał piłkę od Pawła Żelichowskiego i trafił nią do siatki. Burdach miał też udział w bramce, która ustaliła wynik meczu. Po jego asyście zwycięskiego gola strzelił Daniel Mazurek. Ostatecznie Nie Ma Mocnych wygrało 1-2 i w dobrych nastrojach mogło szykować się do meczu z Chyżymi Rosomakami. Za to dla Defenders, którzy do tej pory legitymowali się kompletem wygranych, była to pierwsza porażka w tym sezonie. Jednak przed nimi był jeszcze mecz z TSP Szatańskie Pęto, gdzie mieli szybką okazję do rehabilitacji.