Przemysław Girgiel (1)
Szymon Golonka (1)
Krzysztof Ziejewski (1)
Mateusz Milcarz (2)

W spotkaniu Orłów Leszka z Pohyblem wszystko co najlepsze miało miejsce w bardzo emocjonującej pierwszej połowie. Już w drugiej minucie na prowadzenie wyszli nominalni gospodarze za sprawą Krzysztofa Ziejewskiego. Potem mecz się wyrównał, obie drużyny miały swoje szanse, ale piłka długo nie chciała znaleźć drogi do siatki. Wtedy to Ziejewski strzelił na 2:0. Końcówka pierwszej połowy to już prawdziwy rollercoaster. Goście jeszcze do przerwy zdołali za pomocą Przemysława Giergiela i Mateusza Cicheckiego, jednak to do Orłów należało ostatnie słowo. W ostatniej akcji pierwszej odsłony Ziejewski zagrał do Artura Trojanowskiego, a ten strzelił na 3:2. Po zmianie stron obie drużyny ambitnie walczyły o zmianę rezultatu, było sporo sytuacji, ale ostatecznie wynik już się nie zmienił. Orły Leszka w tym sezonie prezentują się bardzo solidnie i są już coraz bliżej podium. Pohybel za to w tych rozgrywkach gra wyjątkowo pechowo, ale może w następnej kolejce szczęście się do nich uśmiechnie?