Davide Farris (2)
Jeremi Cenci (1)
Keyran Murphy (1)
Saul Simpson (1)

W jedynym sobotnim meczu tej kolejki trzeciego szczebla Ligi Bemowskiej rozgrywanej przy Obrońców Tobruku BaguviX podejmował iKakakacji. Obie drużyny od zwycięstw rozpoczęły jesienne rozgrywki, z tym że nominalni goście dwa razy wybiegali na murawę i to oni przed tą serią byli liderami trzeciej ligi. Całe zawody były bardzo zacięte i żadnej z drużyn nie udało się stworzyć większej przewagi. Jedyny gol pierwszej odsłony padł w osiemnastej minucie, kiedy to ładną akcję iKakakacji wykończył Omar Atzori. Po zmianie stron nadal oglądaliśmy bardzo twarde zawody, w których lepiej zaczęli odnajdywać się gracze z półwyspu Apenińskiego. Mało tego przełożyli swoją dobrą gre na gole. Najpierw na 2:0 podwyższył Davide Farris, a kilka minut potem trzeciego gola dołożył Giuseppe Berardone. BaguviX ruszył do odrabiania strat i bardzo szybko, bo już po kilku minutach potem za sprawą Damiana Metryki zdobył gola kontaktowego. Gospdarze próbowali zmienić niekorzystny rezultat, ale oprócz dobrej defensywy gości czuli także w nogach trudy poprzedniego meczu (grali drugi mecz pod rząd). Ostatecznie wynik nie uległ już zmianie i po ciekawych zawodach iKakakacji zasłużenie pokonał BaguviX 3:1, pozostając tym samym na fotelu lidera. Graczem spotkania wybraliśmy Davide Farrisa, który miał udział prze wszystkich trzech golach.