Jakub Cieślak (1)
Bartosz Kowalik (1)
Jakub Sławiński (1)
Bartek Adamiak (1)

Obecną kolejkę trzeciej ligi bemowskich siódemek zakończyło starcie Anteniarzy z Orłami Leszka. Jesienną kampanię obie ekipy rozpoczęły od zwycięstwa i porażki, a mecz ten w obliczu innych wyników stał się pojedynkiem o najniższy stopień podium. Od pierwszych minut lepiej prezentowali się gospodarze, którzy długimi fragmentami prowadzili grę. W dziewiętnastej minucie udokumentowali to golem Bartka Adamiaka, który ustalił wynik pierwszej połowy. Po przerwie obraz gry się nie zmienił. Nadal grę prowadzili Anteniarze, z tym że po zmianie stron byli skuteczniejsi. Oczywiście Orły jak zawsze ambitną postawą próbowali wpłynąć na zmianę rezultatu, ale obrona rywali pozostała niugięta. Tymczasem dziewięć minut po przerwie było już 2:0, ale gola goście strzelili sobie sami. Kropkę nad i dziesięć minut przed ostatnim gwizdkiem sędziego postawił najlepszy na placu Adamiak. Ostatecznie Anteniarze zasłużenie pokonali Orły Leszka 3:0 i wskoczyli na najniższy stopień podium, spychając z niego na szóstą lokatę właśnie OL.