Wojciech Muranowicz (1)
Tomasz Tylko (1)
Paweł Przyborski (1)
Davide Farris (1)

W meczu IKakakacji - Orły Leszka mierzyły się ekipy, które zanotowały zwycięstwa w pierwszych spotkaniach, co zapowiadało spore emocje. Mecz lepiej zaczęli zawodnicy z Półwyspu Apenińskiego, czego efektem były dwie bramki Davide Farrisa. Nominalni goście zdołali odpowiedzieć trafieniem Artura Trojanowskiego, ale następne dwa ciosy wyprowadzili gospodarze. Tym razem autorami bramek byli David Calvi i Jeremi Cenci. Do przerwy 4-1. Druga połowa była już zdecydowanie bardziej wyrównana. Gospodarze strzelali kolejne gole, ale Orły też zaczęły częściej trafiać. Dzięki temu obserwowaliśmy cały wysyp bramek. Na pewno należy pochwalić Davide Ferrisa, który aż cztery razy odnajdywał drogę do siatki, ale też warto docenić w przeciwnej drużynie Trojanowskiego, który ustrzelił hat-tricka. Finalnie po efektownych, pełnym bramek meczu wygrywają IKakakacji 8-4 i z kompletem zwycięstw obejmują przodownictwo w tabeli. Za to Orły Leszka na pewno muszą wyciągnąć wnioski po tym meczu, ale jest też sporo powodów do optymizmu.