1Mikołaj Tchorzewski BKS 04 Górki
1Patryk Chociej BKS 04 Górki
1Peco Parrello Argentina FC
1Łukasz Dworakowski BKS 04 Górki

Drugoligowe zmagania w ramach drugiej kolejki jesiennej edycji Ligi Bemowskiej siedmioosobowej zakończyło starcie dwóch nowych drużyn na tym szczeblu rozgrywek. Absolutni debiutanci w naszej lidze Argentina FC podejmowała beniaminka BKS 04 Górki, czyli mistrza trzeciej ligi wiosennej edycji LB. Obie drużyny w pierwszej serii musiały uznać wyższość rywali, a więc były dodatkowo zmotywowane. Pierwsza połowa upłynęła ze wskazaniem na BKS, który długimi fragmentami prowadził grę i stworzył więcej sytuacji bramkowych. Mało tego już w piątej minucie po akcji Kowalski - Dworakowski ten drugi otworzył wynik meczu. Później jednak długo nic nie mogło wpaść i na kolejne gole czekaliśmy do drugiej połowy. Po zmianie stron działo się znacznie więcej. Najpierw na 2:0 podwyższył Artur Jaszczak, który dość przypadkowo przelobował bramkarza rywali. Kilka minut potem zaś Łukasz Dworakowski podwyższył na 3:0. Gospodarze drugą połowę zaczęli bardzo ambitnie, co nawet poskutkowało ich przewagą. Jednak górę wziął tutaj Argentyński temperament, który zakończył się czerwoną kartką (dwie żółte) dla kapitana Peco Parello. Mimo niesprzyjających okoliczności AFC szybko odpowiedział golem na 3:1 (piłka po strzale z rzutu wolnego odbiła się od słupka, następnie od pleców bramkarza i wpadła do siatki). Końcowe fragmenty meczu to już dominacja BKS-u, który dobił rywala jeszcze dwoma golami. Swoją kapitalną dyspozycję w tym meczu potwierdzili Igor Jaszczak oraz Dworakowski, którzy strzelili jeszcze po golu. Pierwszy z nich zakończył mecz z golem i trzema asystami, drugi zaś z hattrickiem. Ostatecznie rehabilitacja za porażkę przed tygodniem udała się tylko BKS-owi 04 Górki, który zasłużenie pokonał Argentina FC 5:1 i z trzema punktami zameldował się tuż za podium.