1Konrad Adamczyk Moszna Squad
2Michał Głębocki Moszna Squad
1Grzegorz Kowerski Moszna Squad
1Maciej Latosiewicz Moszna Squad

Dokładnie w południe w drugiej kolejce pierwszej ligi bemowskich siódemek na murawę wybiegły ekipy Old United oraz Moszny Squad. Nominalni gospodarze przed tygodniem postraszyli obrońców tytułu, przegrywając ostatecznie minimalnie. Z kolei goście po fatalnym sezonie wiosennym głośno zapowiadali powrót na podium. Szczerze nie wiedzieliśmy czego się spodziewać. Tymczasem MS zaczął mocno, zdecydowanie i po kilku minutach za sprawa Maćka Latosiewicza objął prowadzenie. W kuluarach chodziły słuchy, że do powrotu na boisko po siedmiu miesiącach spowodowanych kontuzją kolana szykuję się "Prezes Burza". Rzeczywiście Michał Burzyński po licznych negocjacjach telefonicznych (chyba z przyszłą małżonką) w dziesiątej minucie pojawił się na placu. Mało tego potrzebował raptem pół minuty, by po zagraniu "Latosia" wpisać się na listę strzelców. Radości nie było końca. Ta jednak sięgnęła zenitu dwie minuty potem, kiedy to Burzyński silnym strzałem z prawej nogi podwyższył na 3:0. Uskrzydleni goście nie zamierzali spocząć na laurach i dalej punktowali bardzo biernego w defensywie rywala. Czwartego gola dołożył Jacek Wróblewski, a wynik pierwszej odsłony na 5:0 ustalił Latosiewicz. Druga połowa nie różniła się praktycznie od pierwszej. Ekipa Pawła Maula była tego dnia bezdyskusyjnie lepsza i zaaplikowała rywalowi po przerwie kolejne pięć goli, a mogła zdecydowanie więcej. Najbardziej aktywny w drugich dwudziestu pięciu minutach była Grzegorz Kowerski, który skompletował hattricka. Po jednym golu dołożyli jeszcze Stasiu Kędzierski oraz najlepszy na placu Maciej Latosiewicz, który zakończył mecz z hattrickiem i dwoma ostatnimi podaniami. Honor OU uratował Krzysztof Gąsiewski. Ostatecznie Moszna Squad w świetnym stylu rozpoczął jesienną edycję LB, wygrywając pewnie z Old United 10:1.