Mateusz Kozłowski (1)
Paweł Staniszewski (2)
Kacper Jasiński (2)
Cezary Andrzejczyk (1)

W spotkaniu Januszy Na Pikniku z Błękitem Paryża spodziewaliśmy się wielu emocji. I trzeba oddać obu drużynom, że nie sprawiły zawodu. Pierwsza połowa należała do nominalnych gospodarzy. Najpierw po świetnym podaniu Krzysztofa Żaka piłkę do siatki skierował Patryk Malicki, potem fenomenalnie tego dnia dryblujący Kacper Jasiński przeprowadził indywidualną akcję, zagrał do Malickiego i ten strzelił drugiego gola. Do przerwy 2-0. W drugiej odsłonie inicjatywę przejęli goście. Łukasz Grabowski wypatrzył Mateusza Kozłowskiego, a ten z zimną krwią wykończył akcję. Do remisu doprowadził za to duet Cezary Andrzejczyk (asysta) i Paweł Staniszewski. Następnie Mateusz Kozłowski idealnie zagrał do Staniszewskiego i Błękit Paryża objął prowadzenie. Prowadzenie to podwyższył po strzale Grabowskiego w samo okienko bramki Jakuba Sobieszczuka. Było wtedy 2-4. Do odrabiania strat rzucili się gospodarze, Jasiński zagrał tzw. no look pass do Żaka i ten trafił na 3-4. Niestety dla Januszy Na Pikniku nie udało się doprowadzić do remisu, ale ich gra tego dnia mogła się podobać. Błękit Paryża za to trzeba pochwalić na udane odrobienie strat i zwycięstwo i zachowanie zimnej krwi, gdy rywal próbował doprowadzić do remisu.