Kamil Jaroszuk (1)
Roman Olszewicz (1)
Kamil Rutkowski (3)
Maciej Kawecki (1)

W drugim środowym starciu tej kolejki drugiego szczebla bemowskich szóstek Zielona Polana podejmowała BaguSSIJ, czyli czwarta drużyna w tabeli mierzyła swoje siły z piątą. Można śmiało napisać, że obejrzeliśmy dwie różne połowy. Pierwsza wyrównana i druga jednostronna. Przed przerwą wynik zmieniał się jak w kalejdoskopie, by po dwudziestu minutach zatrzymać na rezultacie 2:2. Najpierw do głosu doszli goście, którzy po golu Arka Gromady prowadzili 1:0. Szybko wyrównał jednak Bartek Salczyński, który minutę przed końcem pierwszej odsłony trafił po raz drugi, wyprowadzając ZP na prowadzenie 2:1. Jeszcze przed końcowym gwizdkiem trafił Adrian Augustynowicz, ustalając wynik tej części. Po zmianie stron ostro do roboty wzięli się gospodarze, z czym kompletnie nie mogli sobie poradzić rywale. Kamil Rutkowski, Bartek Woźniak i na koniec Salczyński i było 5:2. Z tego Bagu już się podniósł, odpowiadając tylko trafieniem Kamila Jaroszuka. Ostatecznie Zielona Polana po dobrym widowisku pokonał BaguSSIJ 5:3, robiąc pierwszy krok w stronę podium.