Marcin Lipa (2)
Jakub Lipa (5)
Michał Perekitko (1)
Jakub Lipa (1)

W drugim meczu ostatniej kolejki trzeciej ligi Drink Men stanął w szranki z Legionem. Nominalni goście już nie mieli szans wpłynąć na swoją pozycję, która gwarantuje im utrzymanie. Z kolei po porannej porażce KP Koziej przed Legionem pojawiła się szansa na wicemistrzostwo trzeciej ligi i promocje szczebel wyżej. Jeżeli można tak napisać pierwsza połowa była w miarę wyrównana, a piszemy tak bo mamy świadomość tego co działo się po przerwie. Goście od pierwszych minut opanowali plac, punktując dość systematycznie rywala, któremu przed przerwą zaaplikowali sześć goli, tracąc przy tym tylko dwa. Po zmianie stron swój show rozpoczął Jakub Lipa, który wpisał się na listę strzelców, aż dziewięć razy, a przy kolejnych pięciu golach asystował. Osiągnięte statystyki sprawiły że wygrał on wyścig po koronę zarówno króla strzelców jak i asystentów. Wielkie Gratulacje !!!. Legion w drugiej odsłonie dorzucił jeszcze jedenaście goli, zachowując przy tym czyste konto i ostatecznie rozgromił Drink Men 17:2, zostając wicemistrzem trzeciej ligi, a co za tym idzie świeżo upieczonym drugoligowcem. Gratulacje !