Piotr Burdach (2)
Sylwester Świerczyński (1)
Paweł Żelichowski (1)
Przemysław Mazurek (1)

Mecz pomiędzy Anteniarzami i Nie Ma Mocnych nie miał wielkiego ciężaru gatunkowego. Nominalni gospodarze zajęli bezpieczne miejsce w środku tabeli, goście zaś już nie mieli żadnych szans na utrzymanie, mogli za to zaliczyć pierwsze zwycięstwo. I od początku było widać, że bardzo zależy im na honorowym zakończeniu tych rozgrywek. Lepiej jednak mecz zaczęli Antenowi za sprawą niezawodnego Bartka Adamiaka. Po chwili NMM wyrównali za sprawą Daniela Mazurka. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1-1. Druga połowa należała już do gości. Wprawdzie na trafienie Przemysława Mazurka odpowiedział jeszcze Adamiak (wtedy był remis 2-2), ale następne ciosy wyprowadzali tylko zawodnicy Nie Ma Mocnych. Po kolejnym trafieniu zaliczyli bracia Mazurkowie, dzięki czemu wynik 2-4 stał się faktem. Dla gości było to pierwsze zwycięstwo, szkoda, że na koniec sezonu, ale może to dobry prognostyk przed następnymi rozgrywkami? Z Kolei Anteniarze to zespół o dużym potencjale, na pewno na jesień będzie się liczył w walce o podium.