1Patryk Berus KP Kozia
1Tomasz Komor KP Kozia
1Grzegorz Paklikowski KP Kozia
1Marcin Żebrowski Drink Men

Mecz, który można określić mianem pojedynku młodości (gospodarze) z doświadczeniem (goście). Na niekorzyść tych drugich, czyli Drink Men przemawiała pogoda, gdyż niebo było bezchmurne i świeciło ostre słońce, temperatura wynosiła w cieniu ok. 26 st. Celsjusza. Gospodarze szybko, bo już po 120 sekundach znaleźli drogę do bramki gości. Prawą stroną został przeprowadzony groźny atak, a do pustej bramki piłkę skierował Antoni Pieńkos. KP Kozia nie zwalniała tempa, kolejne minuty to kolejne groźne akcje, zwłaszcza przeprowadzane ich prawą stroną. Jednak na następne bramki czekaliśmy prawie do samej przerwy, a dokładnie do 23 minuty, kiedy to błąd przy wyprowadzeniu piłki przez bramkarza wykorzystał ponownie nwspomniany wcześniej Pieńkos. Na zasłużoną przerwę zespoły schodziły przy wyniku 2:0 na korzyść gospodarzy.

Po wznowieniu gry zauważalne było, że „młodość” lepiej znosiła ciężkie warunki pogodowe i coraz częściej wyprowadzała groźne akcje. 5 minut gry w drugiej połowie przyniosło pierwsze trafienie w tej części spotkania, a przewaga gospodarzy rosła jeszcze bardziej. Na 4:0 trafił Kondracki wykorzystując sytuację sam na sam z bramkarzem. Warto wspomnieć, że właśnie zawodnik z numerem 9 na plecach pełnił kluczową rolę w wyprowadzaniu większości akcji ofensywnych zespołu KP Koziej. Zmęczenie gości, podłamane morale i utrata wiary w zwycięstwo – to wszystko wpłynęło negatywnie na grę ekipy Mirka Wyszczelskiego, co skutkowało gorszą gra w końcówce meczu. Ostatnie 5 minut spotkania przyniosło kolejne trzy zdobyte trafienia nominalnych gospodarzy, w większości po podaniach otwierających po wcześniejszym przechwycie i szybkim kontrataku. Readumując, wysokie, przekonujące i zasłużone zwycięstwo Koziej, która dośc niespodziwanie wylądowała na miejscu premiowanym awansem do drugiej ligi. DM natomiast, do ostatniej kolejki będą musieli drżeć o utrzymanie na trzecim froncie.