Kamil Golba (1)
Bartosz Tomanek (1)
Michał Gerymski (1)
Tomasz Pawelski (1)

W drugim starciu ostatniej kolejki drugiego szczebla bemowskich siódemek ostatni w stawce Pohybel podejmował SSIJ, który teoretycznie mógł jeszcze wskoczyć w tabeli pozycje wyżej. Od pierwszych minut inicjatywę przejęli nominalni goście, którzy (trochę nie w swoim stylu ;-) ) bardzo szybko zaczęli przekładać ją na bramki. W dwudziestej minucie po golach Artura Kolanowskiego, Janka Śmigielskiego, Damiana Metryki i Pawła Maula zasłużenie prowadzić 4:0. Tuż przed przerwą zabrakło jednak koncentracji i bardzo łatwo pozwolili rywalom strzelić dwie bramki, a obie były autorstwa Mateusza Micarza. Po zmianie stron emocje sięgały zenitu. Pohybel poczuł krew i podjął rękawice. Oglądaliśmy bardzo zacięte zawody, któremu dramatyzmu i smaczku dodał gol na 4:3 Osiem minut przed końcem meczu szczęśliwym strzelcem okazał się Marcin Włódarczyk. Do końca meczu oglądaliśmy walkę jak w finale najważniejszej imprezy. Ostatecznie SSIJ dowiózł wynik do końcowego gwizdka sędziego i finalnie pokonał Pohybel 4:3, żegnając się z wiosenną edycją optymistycznym akcentem.