FC Warsaw United Zielona Polana

Bartłomiej Woźniak (1)
Kamil Rutkowski (1)
Kamil Kozłowski (1)

Na zakończenie tej serii gier drugiej ligi FC Warsaw United stanął w szranki z Zieloną Polaną. Mateusz Piziorski i spółka już znali wyniki innych spotkań i dobrze wiedzieli, że zwycięstwo pozwoli im się zrównać punktami z drugą w tabeli Varsovią, a do lidera zbliży ich na punkt. Jednak już pierwsze minuty pokazały że ich rywal, który również aby zachować matematyczną szansę na medal musiał wygrać, tanio skóry nie sprzeda. Całe zawody nie były porywającym spektaklem, a akcje toczyły się głównie w środku pola. O losach tego meczu zadecydowała jedna bramka. Kilka minut po przerwie zagranie Kamila Rutkowskiego pewnie wykorzystał Bartek Woźniak, który jak się później okazało zdobył gola na wagę trzech punktów. Zielona Polana ostatecznie po bardzo zaciętych zawodach pokonała FC Warsaw United 1:0 i zrównała się punktami z wiceliderem.