Łukasz Borkowski (1)
Kamil Małż (1)
Karol Kalicki (1)
Sebastian Rzepka (1)

W jednym z dwóch pierwszych spotkań trzeciej kolejki drugiej ligi doczekaliśmy się hitu. Naprzeciw siebie stanęli odpowiednio trzecia i druga drużyna w tabeli, czyli SSIJ podejmował St. Varsovię. Od pierwszych minut na boisku oglądaliśmy mnóstwo walki, w której jednak znalazło się sporo miejsca na finezję. W pierwszej połowie więcej chęci do gry wykazywali gospodarze, a szczególnie Karol Kalicki, który w siódmej minucie wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Cztery minuty później do wyrównania doprowadził wprawdzie Łukasz Borkowski, ale ostatnie słowo przed przerwą należało do SSIJ. Po raz drugi w tym meczu błysnął Kalicki, który w osiemnastej minucie ustalił rezultat do przerwy na 2:1. Po zmianie stron do roboty wzięli się goście, ale to rywale zadali kolejny cios. Osiem minut po przerwie znowu w jednej z głównych ról wystąpił Kalicki, który tym razem obsłużył ostatnim podaniem Damiana Metrykę, a ten pewnie podwyższył na 3:1. Varsovia ruszyła do huraganowych ataków, które już dwie minuty potem przyniosły im bramkę. Rzut karny pewnie wykorzystał Kamil Małż i było już tylko 3:2. W ostatnich piętnastu minutach oglądaliśmy emocję na najwyższym poziomie. Raz jedni mogli wyrównać, a za chwilę drudzy podwyższyć prowadzenie. Ostatecznie goli już nie zobaczyliśmy i po meczu pełnym emocji SSIJ pokonał St. Varsovia 3:2, wskakując na pozycję wicelidera kosztem swojego dzisiejszego oponenta.