Emil Piwnik (4)
Marcin Sobiesiak (1)
Kamil Więch (3)
Robert Kurczyński (1)

FC Emeryci i Old United to ekipy, którym w tym sezonie szło jak po grudzie. Stąd też spotkanie między tymi zespołami zapowiadało się na wyrównane. I takie było, ale tylko do czasu. Początek meczu to prawdziwa wymiana ciosów. Bramkarze obu zespołów raz za razem musieli wyciągać piłkę z siatki a wynik zmieniał się jak w kalejdoskopie. Lepiej w tym chaosie odnajdywali się nominalni gospodarze, którzy po szalonej pierwszej połowie prowadzili 5-3. Wynik ten dawał jeszcze nadzieję OU na zdobycz punktową, ale o ile w pierwszej połowie byli jeszcze wyrównanym rywalem, tak po przerwie nie prezentowali się już tak korzystnie. Za to Emeryci zdobyli kolejne pięć bramek, ale tym razem nie stracili żadnego gola. Na boisku brylowała ofensywna piątka Emil Piwnik (cztery asysty), Kamil Więch (trzy ostatnie podania) oraz Tomasz Jeżewski i Marcin Sobiesiak, którzy zanotowali po cztery trafienia, a także Michał Poniatowski (dwa gole).  Dzięki temu zwycięstwu  FC Emeryci kończą rozgrywki na 7. miejscu, ale na pewno ich ambicje są dużo większe. Old United zameldowało się oczko niżej i również w następnym sezonie będą chcieli poprawić swój wynik.