Darek Czopek (1)
Sławomir Grzywaczewski (1)
Arkadiusz Kobus (3)
Arkadiusz Kobus (1)

W decydującym starciu, które rozstrzygało losy tytułu mistrzowskiego szóstej ligi FC Po Nalewce podejmował Augusto Penguins. W bardziej komfortowej sytuacji byli nominalni gospodarze, którym nawet porażka czteroma golami dawała ostateczny tryumf. Cała pierwsza połowa była bardzo wyrównana i zacięta. Obie drużyny grały bardzo uważnie, nie pozwalając rywalowi za bardzo rozwinąć skrzydeł. Bardziej aktywni byli jednak gracze FC PN, którzy dwa razy wychodzili na prowadzenie. Za każdym razem jednak skutecznie odpowiadali rywale, doprowadzając do remisu. Dopiero tuż przed przerwą na dobre wstrzelił się Arkadiusz Kobus, który dołożył szybkie dwa gole, dając gospodarzom prowadzenie do przerwy 4:2. Po zmianie stron dominowali już gracze w błękitnych koszulkach, a swój koncert kontynuował Kobus, który dołożył dwa gole i dwie asysty, stając się bezsprzecznie bohaterem tego spotkania. Goście zdołali odpowiedzieć tylko raz i całe zawody zakończyły się zasłużonym zwycięstwem ekipy Sławka Grzywaczewskiego 8:3. Tym samym FC Po Nalewce został Mistrzem Szóstej Ligi Bemowskiej. Gratulacje !!!