Mariusz Grosiak (2)
Jarosław Jasiński (1)
Bartek Gładysz (1)
Simon Behnisch

Pierwsza bramka w tym meczu padła po dwójkowej akcji zawodników Bękartów Futbolu. Bartosz Gładysz podał do Mariusza Grosiaka, a ten wpakował piłkę do bramki. Prowadzenie nie trwało zbyt długo. Luca Lupoli przeprowadził akcje skrzydłem boiska i wyłożył piłkę do Andrzeja Trubiłowicza, który wykorzystał podanie i tym samym wyrównał stan meczu. Do końca pierwszej połowy nie było zmiany wyniku, a mecz do przerwy zakończył się remisem 1:1.W drugiej odsłonie tego spotkania obie drużyny grały bardzo zorganizowanie w obronie. Każdy atak był niwelowany w środku pola przez oponentów. Przełom przyszedł po pięknym uderzeniu zza pola karnego przez Simona Behnischa. Wykorzystał on podanie wcześniejszego zdobywcy gola dla Czupakabr. Momentalnie Bękarty wyrównały straty, a w ostatniej minucie meczu strzeliły zwycięską bramkę. Na listę strzelców wpisali się Tomasz Milewski oraz po raz drugi Mariusz Grosiak. Ostatecznie mecz zakończył się przegraną Czupakabr, ale zawodnikiem meczu został Simon Behnisch, który zatrzymywał każdą akcje niczym rasowy obrońca.