Mateusz Nyśk (2)
Michał Ossowski (1)
Kamil Bubelski (1)
Mateusz Nyśk (1)

W meczu otwierającym rywalizację w grupie spadkowej szóstej ligi przedostatnie w tabeli Janusze Na Pikniku podejmowali plasującą się na siódmej lokacie, ekipę Marchewek Zagłady II. Mecz od pierwszej do ostatniej minuty był bardzo wyrównany i zacięty, a o końcowym tryumfie jednej z drużyn zadecydowała skuteczność. Dwa pierwsze gole padły na samym początku meczu. Najpierw Marchewki na prowadzenie wyprowadził Mariusz Milewski, ale raptem dwie minuty potem wyrównał Maciej Bartosiewicz. Wynik tej odsłony ustalił dwie minuty przed przerwą Piotr Błażejczyk, dając prowadzenie MZ II. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie, a taki wynik utrzymywał się przez długi fragment drugiej połowy. Dopiero w trzydziestej trzeciej minucie na 3:1 trafił Mateusz Nyśk, który z resztą w samej końcówce ustalił wynik tego meczu, trafiając w tej potyczce po raz drugi i zgarniając tytuł zawodnika meczu. Ostatecznie Marchewki Zagłady II pokonały Januszy Na Pikniku 4:1 i awansowały na piąta pozycję w tabeli.