Robert Kubicki (1)
Kajetan Ostoja-Ciemny (2)
Maciek Zackiewicz (2)
Bartosz Maciołek (1)

W spotkaniu dwóch ekip pogodzonych ze spadkiem faworytem była drużyna Odwróć Tabelę. Zespół Walca za to miał jeszcze nadzieję na pierwsze punkty w tych rozgrywkach. Mecz zaczął się zgodnie z oczekiwaniami. Mimo faktu, że nominalni gospodarze zaczynali potyczkę w osłabieniu, już na samym początku wynik otworzył ich kapitan Bartosz Maciołek. Chwilę później jego wyczyn powtórzył Paweł Treszczyński, a za moment ładnym strzałem zza połowy popisał się Kajetan Ostoja-Ciemny. Ekipę Walca stać było tylko na jedno trafienie autorstwa Rafała Jakubiaka, ale wszelkie szanse na korzystny rezultat przekreśliła kolejna odpowiedź OT. Do przerwy na tablicy wyników widniało 4-1. Druga część to niemal kopiuj/wklej pierwszej połowy. Drużyna Bartosza Maciołka dołożyła kolejna cztery gole i pozwoliła sobie na jedną tylko stratę bramkową. Dzięki czemu sezon, mimo spadku, kończą w dobrych humorach. W przeciwieństwie do drużyny Walca, która miała przed sobą jeszcze jeden mecz z faworyzowanym FC Ursynów Oldschool, gdzie też musieli upatrywać szans na pierwsze punkty w tym sezonie.