Bartosz Maciołek (2)
Paweł Tereszyński (1)
Paweł Solka (1)
Mateusz Morawski (1)

Bez cienia wątpliwości można stwierdzić, że starcie Odwróć Tabelę z Kamixem, które otwierało zmagania w ósmej kolejce Piątej Ligi Halowej, było zarazem najbardziej zaciętym i wyrównanym pojedynkiem tego weekendu. W mecz lepiej weszła pierwsza z tych ekip, która szybko objęła prowadzenie 2:0. Dopiero wtedy na dobre przebudzili się gracze Kamixu, którzy wreszcie ostrzej ruszyli do ataków. Udało im się najpierw doprowadzić do wyrównania, a następnie objąć jednobramkowe prowadzenie. Tuż przed końcem pierwszej połowy gracze OT ponownie jednak doprowadzili do wyrównania i na przerwę obie ekipy schodziły przy remisie 3:3.  Na początku drugiej części spotkania świetnym golem z dystansu popisał się Mateusz Morawski, ale niedługo potem znowu mieliśmy remis, tym razem po bramce Michała Politowskiego. Żadna z ekip nie miała zamiaru odpuszczać i zażarta walka trwała cały czas, ale to zawodnicy Odwróć Tabelę zadali ten decydujący cios, obejmując prowadzenie 5:4. Ostatnie minuty należały już zdecydowanie do graczy Kamixu, którzy starali się doprowadzić choćby do wyrównania, na co jednak nie starczyło im już czasu i wynik nie uległ już zmianie.