Wojciech Gawryołek (1)
Dariusz Olszewski (1)
Zoran Kokan (1)
Filip Boruta (1)

Przed meczem TSP Szatańskiego Pęta z Marchewkami Zagłady wydawało się, że będzie to dość jednostronne starcie i takim też się okazało, z tą jednak różnicą, że to lider, a nie siódma drużyna w tabeli, doznała bardzo wysokiej porażki. Pierwsze minuty tego starcia były jeszcze dość wyrównane, jednak od stanu 1:1 na placu gry istniała już tylko jedna drużyna. Gracze TSP jeszcze przed przerwą zdominowali rywali i wypracowali sobie bezpieczne prowadzenie 5:1, paktycznie przesądzając już losy tego spotkania. Niewiele zmieniło się pod tym względem również po zmianie stron i nadal to zawodnicy prowadzeni do ataku przez Piotra Sobotę i Filipa Borutę pozostawali stroną wyraźnie dominującą. Ostatecznie wygrali oni pewnie aż 9:2 i zachowują teoretyczne szanse nawet na trzecie miejsce.