1Wiktor Ambroziak Wariaty Kuchara
1Rafał Szewczyk Bulbez Team Bemowo
1Bartosz Łachowski Bulbez Team Bemowo
1Leszek Zalewski Bulbez Team Bemowo

Kolejne starcie pierwszej kolejki drugiej ligi sezonu Zima 2018 zapowiadało nam się bardzo interesująco. Naprzeciw siebie stanęły drużyny z wieloletnim doświadczeniem w LB, które ponad to świetnie się znały, czyli Wariaty Kuchara podejmowały Bulbez Team. Mecz od pierwszych minut mógł się podobać. Obie drużyny grały szybko i zdecydowanie, stwarzając sporo sytuacji podbramkowych. Już w trzeciej minucie wynik spotkania otworzył Stasiu Kędzierski i „Wariaty” prowadziły 1:0. Z minuty na minutę jednak to goście nam się rozkręcali. Odpalili w dziesiątej minucie golem Rafała Szewczyka, by po kolejnych czterech prowadzić już 2:1. Na listę strzelców wpisał się Rafał Dobrosz. Nie minęło sto dwadzieścia sekund, a po trafieniu Szewczyka Bulbez prowadził już 3:1. Taki wynik utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron mecz się ewidentnie wyrównał, a gospodarze rozpoczęli go niemal identycznie. Zaraz na początku gola zdobył Stasiu Kędzierski, zmniejszając różnicę do jednego gola. Goście w tym fragmencie jednak na każdą zaczepkę rywala odpowiadali niemal natychmiast. Chwilę później było już 4:2, a hattricka skompletował Szewczyk. Nie minęło parę minut, a na boisku mieliśmy dwóch graczy z trzema golami na koncie, bo na listę strzelców po raz trzeci wpisał się popularny „Stasiu”, trafiając na 4:3. Po raz kolejny goście nie kazali nam długo czekać na odpowiedź. Z rzutu wolnego przymierzył „Szewa” i było 5:3. Kolejne minuty, aż do ostatniego gwizdka sędziego były bardzo zacięte i emocjonujące. W samej końcówce na 5:4 trafił jeszcze Michał Głazowski, ale mimo wprowadzenia lotnego bramkarza „Wariatom” nie udało się doprowadzić do wyrównania . Ostatecznie na inauguracje sezonu zimowego Bulbez Team po zaciętym boju pokonał Wariaty Kuchara 5:4, a najlepszy na placu był autor czerech goli i jednej asysty Rafał Szewczyk.