Damian Metryka (1)
Patryk Kostyra (1)
Konrad Kozłowski (1)
Sebastian Merwiński (2)

W drugim meczu pierwszej kolejki drugiej ligi SSIJ podejmował Old United. Obie drużyny łączy tyle, że na wiosnę zamienią się ligami na Obrońców Tobruku ( SSIJ awansowało do najwyższej klasy rozgrywkowej, a OU właśnie z niej spadło). W naszym typie stawialiśmy na doświadczenie gości i zasadniczo się nie pomyliśmy. Od pierwszego gwizdka sędziego to właśnie oni dyktowali warunki na placu, a po jedenastu minutach gracze w jednolitych czerwonych koszulkach prowadzili już 4:0. Na listę strzelców wpisali się kolejno: Radek Lesiak, Piotr Garnecki, Patryk Kostyra oraz Kuba Kwiecień. Zdezorientowani gospodarze zbyt długo się rozkręcali i zanim weszli w mecz wynik był bardzo nie korzystny. Dopiero w dwunastej minucie, czyli chwile po czwartej bramce dla OU gola kontaktowego zdobył Damian Metryka. SSIJ w drugich dziesięciu minutach pierwszej odsłony prezentowało się już znacznie lepiej, kilka razy poważnie zagrażając bramce rywali, którzy zdecydowanie w tym fragmencie spuścili z tempa. Owocem owej ofensywy był gol Janka Śmigielskiego, który trafił na 4:2 tuż przed przerwą. Po zmianie stron oglądaliśmy zupełnie inny mecz. Już w czwartej minucie po przerwie na 4:3 trafił po raz drugi w tym meczu Śmigielski i mecz zaczął się niemal od początku. Przez kolejne cztery minuty oglądaliśmy wymianę ciosów. Najpierw na 5:3 trafił Konrad Kozłowski, ale dwie minuty później drugą bramkę w tym meczu zdobył Metryka i Old United znów prowadziło tylko jedną bramką. Na kolejne gole obie drużyny kazały nam czekać blisko dziesięć minut, w których coraz bliżej podwyższenia prowadzenia byli gracze OU. W końcu cztery minuty przed końcem spotkania worek z bramkami rozwiązał Kostyra, który trafił na 6:3. Dwie minuty później było już 7:3 po bramce Kozłowskiego, a minutę później ósmą bramkę dla gości zdobył Lesiak i było po meczu. Te trzy ciosy zadane w trzy minuty pogrzebały wszelkie nadzieje gospodarzy. Wynik spotkania na 8:4 ustalił jeden z obrońców gości, wbijając piłkę do swojej bramki. Tak oto Old United na inaugurację zimowych rozgrywek zasłużenie pokonało SSIJ, a zawodnikiem meczu został autor dwóch goli i asysty- Patryk Kostyra.