Krystian Grabarczyk (1)
Paweł Solka (1)
Bartosz Maciołek (1)
Arkadiusz Gąsławski (1)

W pierwszym spotkaniu siódmej kolejki czwartej ligi, piąty w tabeli Kamix podejmował sąsiadującą drużynę- Odwróć Tabelę. Gospodarze aby myśleć o strefie medalowej musieli wygrać. Mecz świetnie zaczął się dla nominalnych gospodarzy, którzy już po dwóch minutach prowadzili 1:0, a na liste strzelców wpisał się Bartek Gadyński. Pierwsza połowa była w miarę wyrównana, na co dowodem był gol wyrównujący Kajetana Ostoi-Ciemnego w ósmej minucie. Goście jednak tylko chwilę cieszyli się z remisu, bo w dziesiątej minucie trafił Wiktor Kaczorkiewicz, ustalając tym samym wynik do przerwy. Po zmianie stron mimo wielkich starań gości gole strzelał już tylko Kamix, który z minuty na minutę grał coraz lepiej. Najpierw już trzy minuty po przerwie bramkę zdobył Arkadiusz Gąsławski, wyprowadzając gospodarzy na prowadzenie 3:1. Kolejne dwie bramki padły w samej końcówce. Trzy minuty przed zakończeniem meczu na listę strzelców wpisał się Dominik Solka, a wynik w ostatniej minucie ustalił A. Gąsławski. Ostatecznie Kamix pewnie 5:1 pokonał Odwróć Tabelę i zachował szanse na medale, a do podium traci tylko trzy punkty.