Aleksander Bendkowski (1)
Arkadiusz Gromada (1)
Kamil Leszczyński (1)
Damian Metryka (1)

W ostatnim spotkaniu zmagań tej kolejki trzeciej ligi BaguviX mierzył swoje siły Bękartami Warszawy, którzy w tej serii już raz grali i wysoko przegrali z liderem. Z kolei ekipa Michała Gerymskiego w dwóch pierwszych meczach zdobyła cztery punkty i można śmiało napisać, że w tym spotkaniu była faworytem. Mało tego już w czwartej minucie słowa te potwierdził Janek Śmigielski, który trafił na 1:0. Gospodarze konsekwentnie grali swoje nadal atakując ale ich celowniki zostawiały wiele do życzenia. Z kolej Bękarty z każdą upływającą minutą grali coraz śmielej, stwarzając coraz groźniejsze sytuację. W końcu w siedemnastej minucie wyrównał Radek Narodzonek, ustalając wynik do przerwy. Po zmianie stron nadal oglądaliśmy dobry mecz, w którym jedni i drudzy mogli zmienić wynik meczu. Sztuka ta najpierw udała się gościom, których niespodziewanie na prowadzenie wyprowadził Bartek Darmofał. Im bliżej końca meczu tym nerwy zaczęły dawać o sobie znać, a co za tym idzie gra nam się zaostrzyła. Goście gonili, gonili i dogonili. Bramkę na wagę remisu zdobył ich kapitan, popularny „Gerym”, dając swojej drużynie jeden punkt. BaguviX z pięcioma punktami uzupełnił podium, cumując na najniższym jego stopniu.