Oskar Chrzanowski (1)
Jan Śmigielski (1)
Bartłomiej Dąbrowski (1)
Damian Metryka (1)

Na sam koniec tej kolejki drugiej ligi w mecz, którego stawką było podium One4All podejmował SSIJ. Mecz od pierwszych minut był bardzo wyrównany i trudno było wskazać stronę dominującą. Strzelanie w tym meczu rozpoczął Robert Yesayan, który najpierw trafił do swojej bramki, a kilka minut później zrehabilitował się, doprowadzając do wyrównania. Jeszcze przed przerwą obie ekipy poszły na wymianę ciosów. Najpierw na 2:1 podwyższył najlepszy na placu Damian Metryka ale na to dość szybko odpowiedział Karol Szafrański i znów mieliśmy remis. Cztery minuty przed przerwą po raz drugi w tym meczu na listę strzelców wpisał się popularny „Damiś”, ustalając wynik tej odsłony. Po zmianie stron oglądaliśmy mnóstwo walki i wyrównanej gry jednak mimo wielu okazji żadnej ze stron nie udało się pokonać bramkarza rywali. Ostatecznie batalię o najniższy stopień podium wygrał SSIJ pokonując One4All 3:2. Damian Metryka i spółka maja tylko dwa punkty straty do lidera, z kolei ich niedzielny rywal spadł na czwarte miejsce i ma tylko jeden punkt mniej.