Kamil Gałecki (1)
Kamil Kuźniewski (1)
Paweł Pająk (1)
Michał Krasucki (1)

W ostatnim spotkaniu najwyższego szczebla rozgrywek piłkarskiej ligi siódemek rozgrywanych na Bemowie FC Warsaw United, który w ostatniej serii pokonał mistrza i wrócił do gry podejmował ostatnia w tabeli St. Varsovię. Mecz był w miarę wyrównany z lekką przewagą faworyzowanych gospodarzy. Wynik spotkania bardzo szybko otworzył bohater zeszłej kolejki Michał Krasucki, który już w trzeciej minucie wpisał się na listę strzelców. Ich radość nie trwała jednak długo bo kilka minut później Marcin Sikora przymierzył z rzutu wolnego i było 1:1. Cztery minuty potem gospodarze znów byli na prowadzeniu, a drugiego gola w tym meczu strzelił Krasucki, ustalając tym samym wynik do przerwy. Po zmianie stron nadal oglądaliśmy bardzo zacięte zawody, z których jednak lepsze wrażenie zostawili gracze United. Udokumentowali to pięć minut przed końcem meczu, kiedy to wynik ustalił Igora Jurczenia. Ostatecznie FC Warsaw United zasłużenie choć nie bez problemów pokonał Varsovię 3:1 i wskoczył na najniższy stopień podium.