Kamil Tarapacz (1)
Patryk Kostyra (2)
images/com_joomleague/database/events/soccer/i_red.pngCzerwone kartki
Patryk Kostyra (1)

Zmagania trzeciej kolejki pierwszej ligi rozpoczął mecz beniaminka Old United z doświadczoną ekipą AnonyMMous.  Obie ekipy nie wygrały jeszcze w tym sezonie, a więc ich apetyty na komplet punktów były naprawdę ogromne. Mecz lepiej rozpoczęli nominalni goście, którzy szybko wyczuli, że rywal nie wszedł jeszcze dobrze w to spotkanie i już po ośmiu minutach prowadzili 3:0. Wynik otworzył już w czwartej minucie Łukasz Winek. Dwie minuty później na 2:0 podwyższył Kamil Tarapacz, a wspomniana trzecią bramkę dorzucił Łukasz Szymański. Old United to jednak bardzo doświadczona drużyna, która szybko pokazała że w piłkę grać potrafi. Jeszcze przed przerwą gola kontaktowego- ustalając wynik pierwszej odsłony- strzelił Radek Lesiak, a niewiele po zmianie stron Paweł Grzela strzałem w długi róg pokonał Macieja Miękinę i było już tylko 3:2. Gospodarze poczuli że mogą jeszcze coś w tym meczu ugrać ale „Anonimowi” pozbierali się szybko, odparli atak rywali i zadali kolejny cios. Na 4:2 po raz drugi na listę strzelców wpisał się Tarapacz, a rozpaczliwie atakujących graczy w czerwonych strojach pogrążył najlepszy na placu Grzegorz Dryka, który ustalił wynik tego spotkania na 5:2 dla „Anonimowych”.