Marcin Raczyński (1)
Konrad Sawicki (1)
Kamil Tarapacz (2)
Kamil Tarapacz (1)

W ostatnim meczu czwartej ligi For Fan Tim podejmował lidera po czerech grach Orły Leszka. Wobec problemów kadrowych nominalnych gospodarzy zwycięstwo Orłów wydawało się być formalnością jednak ekipa Dariusza Puchty stawiła się bardzo mocnym składem z Kamilem Tarapaczem i Aleksandrem Bendkowskim na czele. Pierwsza połowa, którą For Fan wygrał 2:0 była jeszcze w miarę wyrównana, jednak drugie dwadzieścia pięć minut to już totalna dominacja gospodarzy, którzy raz za razem wpisywali się na listę strzelców, a wynik zatrzymał się na rezultacie 8:0. Świetne zawody rozegrał Tarapacz, który strzelił trzy gole i dorzucił dwie asysty. FFT z dwoma zwycięstwami na koncie plasuje się na piątej lokacie, natomiast dla  Orłów Leszka porażka oznacza regres na drugi stopień podium.