Krzysztof Ziejewski (1)
Bartosz Kowalik (1)
Kamil Iwanowicz (1)
Robert Korriewicz (1)

Pojedynek pomiedzy dwiema pierwszymi drużynami w tabeli rozpoczął się bardzo mocną grą z obu stron. Pierwsza połowa była niezwykle zacięta, jednak  tuż przed końcem pierwszej części meczu wynik otworzył najlepszy na boisku Krzysztof Ziejewski dzięki czemu pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Orłów Leszka. Zdeterminowani zawodnicy Zielonej Polany na początku drugiej części spotkania próbowali wyrównać wynik. Im bliżej było do końca pojedynku tym bardziej zawodnicy prowadzącej drużyny zaczęli zdobywać przewagę w polu. Z końcem spotkania Orły Leszka zaczęły podwyższać wynik dając do zrozumienia przeciwnikom komu na ten moment należy się fotel lidera. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4:0, a ekipa Pawła Przyborskiego awansowała na pierwsze miejsce spychając tym samym Zieloną Polanę na trzecią lokatę.