Rafał Duk (1)
Piotr Świstak (1)
Mariusz Uzdowski (3)
Mariusz Uzdowski (1)

Cel dla All4One był w tym meczu jeden – wygrać i zachować  cień szansy na dogonienie lidera, Old United. Dążyli do jego osiągnięcia od samego początku szybko wychodząc na prowadzenie po uderzeniu Bartosza Buczkowskiego. W dalszej części tej połowy niewiele się jednak wydarzyło. Zawodnicy obu drużyn wyprowadzali ataki, jednak wszystkie z nich kończyły się dobrymi interwencjami bramkarzy, bądź niedokładnymi strzałami. Po przerwie obraz gry nie zmienił się znacząco. Piłkarze kontynuowali natarcia na bramki przeciwników, jednak ze strony All4One były one zdecydowanie częstsze oraz groźniejsze. Nie trzeba było długo czekać na kolejne bramki, wisiały one w powietrzu. Po kolejnych dwóch asystach Mariusza Uzdowskiego przyjezdni powyższyli prowadzenie na 0 – 3. Jak się później okazało,więcej bramek już nie padło, a SSiJ mimo ambitnej postawy, nie byli w stanie skruszyć dobrze ustawionej defensywy wicelidera. Biorąc pod uwagę pozostałe wyniki, All4One zapewnili sobie w tej kolejce awans do pierwszej ligi, a te trzy punkty były dla nich niezmiernie ważne, ponieważ utrzymują ich one w walce o mistrzostwo II Ligi.