Michał Gałązka (2)
Krzysztof Gołos (1)
Korneliusz Troszczyński (1)
Rafał Osiński (1)

Oba zespoły miały problemy kadrowe w siódmej kolejce zmagań o mistrzostwo pierwszej ligi. FC Warsaw United  przez całe spotkanie grali bez zmiennika, a ich rywale St.Varsovia mieli tylko jednego dodatkowego gracza. Na początku pierwszej połowy dość niespodziewanie na dwubramkowe prowadzenie wyszli zawodnicy Varsovii, jednak przed zakończeniem pierwszej połowy United dogonili z wynikiem przeciwników trafiając dwukrotnie. Po gwizdku rozpoczynającym drugą połowę to United kontynuowali swoja passe strzelonych goli doppisując na swoje konto jeszcze trzy trafienia. Pomimo nieudanego startu drugiej odsłony, Varsovia walczyła dalej starając się dorównać rywalom. Swoją grą doprowadzili nawet do zdobycia bramki kontaktowej na 5-4. Jednak zawodnicy FC Warsaw United  nie pozostawili złudzeń, która z drużyn była tego dnia lepsza. Do ostatniego gwizdka sędziego to właśnie oni dominowali na placu, a bramki padały jedynie po ich strzałach.