Hubert Marciniec (1)
Arek Kotas (1)
Maciej Dębowski (1)
Karol Szymczuk (1)

Starcie Wariatów Kuchara z Chłopcami do bicia  w szóstej kolejce Drugiej Ligi Siódemek było wyrównane do końcowego gwizdka sędziego. Pierwsza połowa mimo ładnej i wyrównanej grze obu ekip, nie przyniosła żadnych bramek i wynik do przerwy widniał 0:0. W drugiej odsłonie jako pierwsi wyszli na prowadzenie Wariaty za sprawą Huberta Marcińca, który wkorzystał zagranie Karola Szymczuka. Po tej straconej bramce do ataku ruszyli Chłopcy do bicia i udało im się w miarę szybko wyrównać po strzale z dystansu, który oddał Arkadiusz Kotas. W końcówe spotkania gdy już chyba każdy myślał, że padnie remis świetną styuację wykorzystał Mariusz Kurczyński, który po dobitce zdobył gola i ustalił wynik spotkania na 1:2.