Konrad Rominkiewicz (1)
Łukasz Przeracki (2)
Michał Zieliński2 (1)
Piotr Szymański (1)

Jednym z ciekawszych meczów piątej kolejki Drugiej Ligi Letniej było starcie Akszon Teamu z KP Kozią. Mecz ten przez cały czas był bardzo zacięty i wyrównany, jednak w pierwszej połowie to zawodnicy w żółtych koszulkach wykazali się lepszą skutecznością, prowadząc do przerwy 2:0, po golach Jakuba Jarzyńskiego i Konrada Rominkiewicza. W drugiej części spotkania za odrabianie strat wzięli się piłkarze Akszonu, dla których najpier Michał Legień zdobył bramkę kontaktową, a następnie na 2:2 strzelił Paweł Grosicki. Gracze w białych koszulkach stworzyli sobie o wiele więcej sytuacji bramkowych, jednak między słupkami Koziej świetnie spisywał się tego dnia Piotr Szymański, który uratował dla swojej drużyny remis.