niedziela, 17 maj 2015 • 12:00

Wariaty Kuchara Chłopcy do bicia

Jarosław Grzywacz (1)
Mariusz Kurczyński (1)

Chłopcy do bicia to zdecydowanie "niewidzialny" faworyt II ligi. Niewidzialny, bo mając jeden mecz zapasu, mało kto widzi ich ogromne szanse na zwycięstwo w lidze patrząc na tabelę. W 5 kolejce zmierzyli się z jednymi z groźniejszych przeciwników - Wariatami Kuchara.

Mecz, jak wszystkie zresztą w tej kolejce, był bardzo wyrównany. W 1 części niewiele okazji do pokonania bramkarzy miały obie strony. Po kilkunastu minutach wynik został otwarty. Parady bramek nie było, oglądać mogliśmy zaledwie dwie, mimo wyniku 1:1, obie strzelone przez ChdB - ten samobójczy jednak nie był powodem do dumy.

Drugie 25 minut to nadal bardzo dynamiczna gra, również bardzo solidna od strony defensywnej. Napastnicy mieli spore problemy, by zjawić się w pobliżu bramki rywala, nie wspominając o możliwości strzelenia bramki. Kiedy wszystko wskazywało na to, że ekipy podzielą się punktami, w końcowych minutach Chłopcom udało się przełamać wynik, "kradnąc" oczka Wariatom.