Piotr Gerlej (1)
Patryk Kozicki (1)
Bartek Bakuła (1)
Artur Miszkiewicz (1)

Jako pierwsi groźniej zaatakowali zawodnicy FC Warsaw United, lecz strzał Aleksandra Bendkowskiego minimalnie minął słupek bramki rywali. Później jednak na boisku przeważać i to znacznie zaczęli gracze Wariatów Kuchara. Podanie w uliczkę znakomicie wykorzystał Piotr Dzisów i mieliśmy 1:0. Kolejna bramka była autorstwa Rafała Dębskiego, który znakomicie odnalazł się w polu karnym i z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki . Do przerwy mieliśmy wynik 2:0.
Druga połowa to znacznie śmielsze ataki zespołu gości. Widmo porażki coraz bardziej zaczęło zaglądać im w oczy, więc zabrali się do bardziej zmasowanych ataków. Ofensywne usposobienie przyniosło oczekiwany, choć nie w pełni, efekt. Po indywidualnej akcji Patryka Kozickiego piłkę do siatki obok bezradnego bramkarza wpakował Jura Borodawkin. Niestety ekipę FC Warsaw United tylko na tyle było stać tego dnia. Wariaty Kuchara dołożyły jeszcze jedno trafienie na swoje konto i dosyć pewnie wygrali ten mecz 3:1 inkasując drugie w tym sezonie 3 punkty.