Raport meczowy: Teraz Kolska - KP Kozia | Kolejka 8. | 2015 Czwarta Liga Halowa

8
KP Kozia
niedziela, 1 marzec 2015 • 11:45 h

Teraz Kolska KP Kozia

W drugim meczu ósmej kolejki Czwartej Ligi halowej, Teraz Kolska zmierzyła się z drużyną KP Kozia. W mecz zdecydowanie lepiej weszli zawodnicy Koziej, którzy szybko strzelili aż pięć goli i schodzili na przerwę z trzybramkowym prowadzeniem. W drugiej części spotkania mogliśmy oglądać znakomite strzały Kacpra Kubickiego, który najpierw popisał się uderzeniem w okienko z połowy boiska, a później trafił w to samo miejsce z rzutu wolnego. Jednak nie tylko snajper Koziej cieszył się dobrą grą, tą samą ilością goli (3) popisał się Filip Szcześniak. Teraz Kolska mimo strzelenia następnych dwóch bramek w drugiej części spotkania, nie zdołała odrobić strat. Ostatecznie mecz zakończył się zasłużoną wygraną KP Koziej 4:8.