All4One odjedzie reszcie stawki?

W ten weekend z powodu międzynarodowych zawodów na obiekcie przy ul Ob. Tobruku, liga siódemek pauzuje. Jednak w lidze szóstek gramy na całego, a ponieważ stawka na wszystkich poziomach jest wyjątkowo wyrównana, to jak zwykle możemy spodziewać się kilku szlagierowo zapowiadających się starć. Czy All4One przedłuży fantastyczną serię i odprawi z kwitkiem aktualnego mistrza? Czy w pojedynku mających olbrzymi potencjał i wysokie aspiracje YBL z Papadensami ktoś odpadnie z wyścigu o tytuł? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi poznamy w najbliższą niedzielę!

 

1 Liga Szóstek:

Mimo, że w ten weekend liga siódemek pauzuje, a gramy tylko w lidze szóstek na Irzykowskiego, nie powinno zabraknąć wielu wrażeń. O te zadbają choćby zawodnicy All4One, którzy z kompletem zwycięstw liderują w tabeli, oraz mistrz z jesieni OMS. Zespół kontuzjowanego Macieja Rataja póki co spisuje się rewelacyjnie, a jeśli pokona najbliższych rywali, zrobi kolejny mały, ale bardzo ważny krok ku mistrzostwu. Z powodu kontuzji, ze składu swojej drużyny wykluczony jest kapitan, ale wciąż jest komu bramki strzelać, bo do All4One wrócił choćby mający zwykle nosa pod bramką przeciwników Stasiek Kędzierski.  Jednak ich przeciwnicy mają podobne ambicje oraz kilka indywidualności w składzie z wszędobylskim Mateuszem Sieciechowiczem w ataku i regularnie kolekcjonującym statuetki dla najlepszego asystenta Pawłem Staniszewskim w obronie. dlatego też spodziewamy się spotkania na miarę hitu kolejki. Nasz typ: 1. Młodzi Perspektywiczni po wywalczeniu w świetnym stylu awansu, na tę chwilę jeszcze nie mogą się odnaleźć w pierwszoligowych realiach. Z kolei Drink Team to prawdziwi weterani, którzy mają za sobą znakomitą zimę i bardzo przyzwoicie rozpoczęli wiosenne zmagania. My tutaj postawimy na doświadczenie drużyny w czerwonych trykotach, ale nie wykluczamy niespodzianki. Szlagierowo zapowiada się też starcie Papadensów z Young Boys Legionowo. Ekipa z Legionowa ostatnio się przełamała, podopieczni Dominika Podlewskiego również zeszły tydzień mieli udany po pewnym zwycięstwie z La Furią. Naszym zdaniem zobaczymy tu sporo goli, wynik będzie oscylował wokół remisu, a o ewentualnym sukcesie mogą zadecydować indywidualności, których, jak wiadomo, nie brak po obu stronach. Wyrównany bój powinniśmy też oglądać w konfrontacji Rycerzy Świtu z FC NaNkacu. Obie drużyny mają zbliżony potencjał, podobną zdobycz punktową i z pewnością celują w co najmniej górną połówkę tabeli. Dlatego my zagramy tutaj bezpieczne „X”, ale każde rozstrzygnięcie jest tutaj możliwe. Trudno też wskazać faworyta w potyczce Bonum Guys z La Furią. Zespół w bordowych strojach w zeszłej serii gier przerwał swoją trwającą od zimy passę dziesięciu z rzędu zwycięstw, BG z kolei w świetnym stylu pokonali mistrza z jesieni OMS. Stąd też i w tym meczu przewidujemy podział punktów, choć jeśli La Furia upora się z chwilowymi kłopotami kadrowymi, które przeszkodziły im w zeszłym tygodniu, to będzie w naszych oczach minimalnym faworytem tego starcia.

All4One – OMS 1

Młodzi Perspektywiczni – Drink Team 2

Papadensy – Young Boys Legionowo X

Rycerze Świtu – FC NaNkacu X

Bonum Guys – La Furia X

 

2 Liga Szóstek:

Sporo będzie się działo też w Drugiej Lidze. Na starcie czeka nas ciekawy mecz Gramy Czasami z FC Ochotą. Drużyna Arka Muchy dobrze zaczęła wiosenne rozgrywki, z kolei ekipa z Ochoty po małym falstarcie prezentuje się coraz lepiej i w zeszłej serii gier zanotowała pierwsze zwycięstwo. Zanosi się zatem na wyrównane spotkanie, a o wyniku mogą przesądzić indywidualności takie jak Krzysiek Sobolewski czy Przemek Sawicki. My zagramy tutaj na „1”, ale nie wykluczamy żadnego rozstrzygnięcia. Świetnie zapowiada się potyczka bardzo solidnych ASPN Bemowo z liderem, Bad Boys Zielonki. Paweł Szczepaniak i spółka jako jedyni w lidze mogą legitymować się kompletem zwycięstw i przewidujemy, że mogą przedłużyć tę passę, chociaż wszyscy wiemy, że zespół Macieja Rataja nie jest w ciemię bity i ma mnóstwo atutów, by pokonać rywali. Yelonkersi po dwóch tryumfach tydzień temu przegrali z BBZ, ale mimo tego, na papierze to oni będą faworytem w konfrontacji z Lantrą, chociaż spodziewamy się tutaj naprawdę zaciętego widowiska. Zwłaszcza że ekipa Pawła Matryby po dość pechowym początku wiosny, gdy musieli się zaaklimatyzować na mniejszym boisku po przenosinach z ligi siódemek, zaczęła się rozkręcać, co już znalazło odzwierciedlenie w ligowej klasyfikacji. Albatrosy w zeszłej kolejce byli wymagającym rywalem dla wyżej notowanych Gramy Czasami, teraz przyjdzie im podjąć Kindybały FC, którzy pierwszą wygraną mają już za sobą. Więcej szans dajemy tutaj drużynie Eryka Sanowskiego, ale jeśli Tomasz Dąbrowski będzie tak skuteczny jak ostatnio, to może premierowe punkty trafią do zawodników w fioletowych barwach. Na koniec czeka nas konfrontacja sąsiadów w tabeli, czyli Tank Team vs. Yelonki. Oba zespoły mają zbliżony potencjał, dla obu ewentualne zwycięstwo może być początkiem marszu w stronę strefy medalowej, stąd też stawka tego spotkania jest spora. My widzimy tutaj podział punktów, liczymy też na pojedynek snajperów: Cezarego Przybylaka i Alberta Szlagi.

Gramy Czasami – FC Ochota 1

ASPN Bemowo – Bad Boys Zielonki 2

Yelonkersi – Lantra 1

Albatrosy – Kindybały FC 2

Tank Team – Yelonki X

 

3 Liga Szóstek:

Emocji nie zabraknie też na trzecim froncie. Na otwarcie czwartej serii gier Akszon Team podejmie Fast Trans. Ekipa Kamila Dźwilewskiego w zeszłej kolejce efektownie pokonała KTS Chimerę, FT zaś zamykają ligową stawkę, ale do tej pory rozegrali tylko jedno spotkanie. Stąd też na papierze faworytem wydają się być „Akszoni”, gdyż póki co forma zespołu w biało-niebieskich strojach jest dla nas sporą zagadką, niemniej liczymy tu na ciekawą potyczkę i przebudzenie zespołu w biało – błękitnych barwach. FC Devs na tę chwilę wygrali wszystkie swoje trzy mecze, a Robert Brzeziński i Władysław Dudzic są prawdziwym postrachem dla defensorów rywali. Na przeciwległym biegunie znaleźli się Janusze na Pikniku, którzy po bardzo udanym sezonie zimowym, dotychczas przegrali wszystkie swoje starcia. Na logikę kandydat do zwycięstwa może być tu tylko jeden, ale wydaje nam się, że nie będzie to typowo jednostronne widowisko. Dziki Futbolu początek wiosny mieli wyśmienity, jednak w zeszłym tygodniu trafił im się zimny prysznic w hicie kolejki z FC Devs. Z kolei Teraz Kolska to najbardziej nieobliczalna ekipa na trzecim szczeblu i nigdy nie jest do końca wiadomo, jak się zaprezentuje ta sympatyczna drużyna. Nieco bardziej jednak nas przekonuje zespół „Dzików” i to im dajemy więcej szans na zgarnięcie trzech punktów. Marchewki Zagłady to drugi obok lidera team, który może legitymować się samymi wygranymi. KTS Chimera zaś gra tej wiosny w kratkę. Dlatego też wyżej cenimy tu akcje ekipy w pomarańczowych trykotach i spodziewamy, że kluczową role może tu odegrać znajdujący się w wybornej dyspozycji strzeleckiej Kacper Jakóbczyk. Na sam koniec zmierzą się ekipy Walca i FC Kretes. Drużyna Maćka Zarzyckiego po udanej inauguracji zanotowała dwa „puste przeloty”, z kolei FC K prowadzeni przez Rafała Kraja wygrali w zeszłotygodniowej konfrontacji z Januszami na Pikniku 10:5. My zagramy tutaj na „X”, ale każdy rezultat jest tutaj prawdopodobny.

Akszon Team – Fast Trans 1

FC Devs – Janusze Na Pikniku 1

Teraz Kolska – Dziki Futbolu 2

Marchewki Zagłady – KTS Chimera 1

Walec – FC Kretes X

Tagi:

Sponsor techniczny

Sponsorzy