Nowość: piłkarz kolejki Colostrum Sport!

Od nowego sezonu mamy dla Was kolejną niespodziankę! Wraz z firmą Genoscope, producentem Colostrum Sport będziemy Wam co tydzień prezentować zawodnika, który naszym zdaniem zaliczył najbardziej spektakularny występ w minionej Kolejce. Ze wszystkich graczy występujących w naszych rozgrywkach w danym tygodniu wybierzemy Piłkarza Kolejki Colostrum Sport. Pierwszym wyróżnionym przez nas w ten sposób zawodnikiem został Karol Mroczkowski.

Karol został wybrany piłkarzem kolejki w pierwszej serii gier w  II lidze siódemek, gdzie w inauguracyjnym meczu, w szlagierze kolejki jego St. Varsovia zmierzyła się z Wariatami Kuchara. Obie ekipy w ostatnich latach zdominowały ten poziom rozgrywek, więc ranga spotkania była duża. Karol zdobył dwie bramki, przy trzeciej dołożył asystę, a jego ekipa wygrała 3:2. Ten mecz może przesądzić nawet o losach tytułu mistrzowskiego, dlatego to właśnie w jego ręce powędrowała nagroda w postaci zestawu Colostrum Sport.

Karol w naszych rozgrywkach zadebiutował Wiosną 2013 roku w wydatny sposób pomagając wtedy pnącym się w górę ligowej hierarchii FC Warsaw Utd. Od blisko 4 latach związany jest z St. Varsovią, a od trzech lat występuję również w barwach Fast Transu w lidze szóstek, gdzie jesienią ubiegłego roku zdobył tytuł najlepszego zawodnika sezonu. Zdobywcę nagrody będziemy Wam prezentować po każdej kolejnej kolejce. Jeśli podoba Wam się ta inicjatywa, to liczymy na Wasze lajki i udostępnienia, a od następnej kolejki to Wy będziecie mogli wybierać Piłkarza Kolejki Colostrum Sport ze wszystkich MVP kolejki w naszych rozgrywkach. Więcej info niebawem!

Tagi:

Sponsor techniczny

Sponsorzy