Uroczyste zakończenie sezonu Zima 2019 15 marca w Spin City!

Uprzejmie informujemy że uroczyste zakończenie sezonu Zima 2019 odbędzie się w piątek, 15 marca o godzinie 20:00 w Spin City w Cinema City Bemowo. Zostało jeszcze dużo czasu, by zarezerwować sobie ten termin, więc zakreślcie go w swoich kalendarzach na czerwono! Jak zwykle przygotowaliśmy dla Was dużo dodatkowych atrakcji!

Jak co sezon rozdamy puchary, medale i nagrody rzeczowe dla najlepszych drużyn oraz statuetki i nagrody rzeczowe dla zwycięzców nagród indywidualnych. Nagrodzimy najlepszych zawodników sezonu w każdej z lig. Ponadto, możecie liczyć także na powitalne piwo dla pierwszych 150 osób oraz kilka innych niespodzianek, które stopniowo, na tydzień przed startem imprezy będziemy dla Was ujawniać w specjalnie utworzonym do tego wydarzeniu na facebooku. Ponadto ponownie możecie liczyć na promocje na barze:

  • piwo lane (Lech/Tyskie) po cenie Happy Hour (6,00zł) do godziny 22:00 – na podstawie dedykowanych opasek
  • Mojito drink Happy Hour (9,90zł) do godziny 22:00 – na podstawie dedykowanych opasek
  • 10% na wódkę – na podstawie dedykowanych opasek, całą noc

Fundatorem części nagród drużynowych tradycyjnie będzie nasz sponsor techniczny, firma R-GOL, a nagrody indywidualne ufunduje Genoscope, producent Colostrum – suplementu diety dla sportowców i osób aktywnych. Ponadto, możecie liczyć na nagrody od pozostałych naszych partnerów, LangLab – Centrum Językowo-Szkoleniowego oraz Estident – Gabinetu Stomatologicznego przy ul. Osmańczyka.

Po części oficjalnej, tradycyjnie zapraszamy do wspólnego świętowania i korzystania z oferty i menu lokalu. Spin City to lokal, który przypadł Wam do gustu, więc liczymy na Waszą tłumną obecność. To doskonale zaprojektowany, wielotematyczny kompleks rozrywki o powierzchni blisko 1500m2, w którym może się bawić jednocześnie ponad 600 osób. Ponadto, w Spin City znajduje się 10 w pełni zautomatyzowanych torów do gry w kręgle, 8 wysokiej klasy stołów bilardowych oraz 3 maszyny do gry w rzutki. Liczymy, jak co sezon, że impreza będzie doskonałą okazją, by wspólnie podsumować ligowe zmagania, spotkać się w gronie zawodników i sympatyków ligi, czy podyskutować o planach i ambicjach na zbliżającą się wiosenną edycję.

Zainteresowane drużyny i zawodników prosimy o kontakt w celu rezerwacji miejsc. Podkreślamy, że liczba stolików jest ograniczona! Rezerwacji prosimy dokonać drogą mailową (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub telefoniczną (661 536 685). Rezerwacje są bezpłatne, ale warto je zrobić wcześniej, by mieć komfort świętowania z całą drużyną. Wszystkich wyróżnionych również prosimy w miarę możliwości o potwierdzenie swojej obecności. Do zobaczenia! :)

Tagi:

Kontakt

Masz jakieś pytania związane z LIGĄ BEMOWSKĄ? Chciałbyś zapisać swoją drużynę do naszych rozgrywek? Napisz lub zadzwoń:

kontakt@ligabemowska.pl
Michał Burzyński 661 536 685

Śledź nas na Facebooku

Sponsor techniczny

Sponsorzy