Genoscope nowym sponsorem Ligi Bemowskiej!

Uprzejmie informujemy, że nowym sponsorem Ligi Bemowskiej została firma Genoscope, producent Colostrum Sport, naturalnego suplementu diety, który zawiera aktywne składniki, dodające energii i zmniejszające uczucie zmęczenia. Genscope ufunduje nagrody dla zwycięzców klasyfikacji indywidualnych, możecie też liczyć na nowe, dodatkowe atrakcje!

Colostrum Sport to tabletki, które dodają energii na co dzień i zmniejszają zmęczenie. Wspomagają również sprawność fizyczną i psychiczną oraz naturalne siły obronne organizmu. Dzięki Colostrum Sport inne suplementy diety są lepiej przyswajane i wykorzystywane przez organizm.

Zyskujecie:

  • WSPOMAGANIE REGENERACJI
  • PEŁEN ŁAŃCUCH AMINOKWASÓW
  • NATURALNE CZYNNIKI WZROSTU
  • 250 NATURALNYCH SUBSTANCJI WZMACNIAJĄCYCH ORGANIZM

Jest to więc idealny produkt dla osób biorących udział w naszych rozgrywkach: prowadzących na co dzień aktywny tryb życia i uprawiających sport. Będziecie mogli się przekonać na temat jego działania, bo dla piłkarza kolejki czekać będą specjalne nagrody w postaci właśnie tabletek Colostrum Sport.

Specjalnie ze względu na osoby uczulone na białka pochodzenia krowiego, produkt został pozbawiony tłuszczu, kazeiny, białek serwatkowych oraz jąder o dużej masie cząsteczkowej.

Colostrum Sport zostało przebadane pod kątem czystości oraz zawartości substancji szkodliwych, takich jak pestycydy, metale ciężkie, antybiotyki, sterydy i substancje modyfikowane genetycznie. Jest certyfikowane jako wolne od BSE, BHV1 i BVDV.ZASTOSOWANIE

COLOSTRUM SPORT POLECANE JEST DLA OSÓB, KTÓRE:

  • prowadzą intensywny tryb życia
  • prowadzą intensywne treningi siłowe i wytrzymałościowe
  • szukają codziennej dawki energii
  • chcą wspomóc swoją sprawność fizyczną i psychiczną
  • odczuwają zmęczenie

Tabletka rozpuszcza się w jelicie cienkim, a nie w żołądku (jak inne tego typu tabletki lub preparaty w proszku), co gwarantuje maksymalną wchłanialność. Umożliwia zaplanowanie momentu kiedy proces wchłaniania ma się rozpocząć (np. w trakcie treningu lub tuż po).

Zapraszamy do zapoznania się pełną ofertą produktów naszego sponsora na stronie: https://genoscope.pl/

Jeśli chcecie więcej informacji na temat Colostrum Sport, lub chcielibyście nabyć jego opakowanie, zapraszamy na:

https://genoscope.pl/produkty/colostrum-sport-tabletki-60szt

Tagi:

Kontakt

Masz jakieś pytania związane z LIGĄ BEMOWSKĄ? Chciałbyś zapisać swoją drużynę do naszych rozgrywek? Napisz lub zadzwoń:

kontakt@ligabemowska.pl
Michał Burzyński 661 536 685

Śledź nas na Facebooku

Sponsor techniczny

Sponsorzy