R-GOL Cup 2018: Terminarz dostępny!

Przedstawiamy Wam podział na grupy oraz pełny terminarz turnieju R-GOL Cup 2018! Ostatecznie do rywalizacji przystąpią 32 drużyny, podzielone na 8, 6 - cio zespołowych grup. W związku z tym, wydłużyliśmy czas meczów grupowych do 20 minut (1 x 20)

 

Drużyny zostały najpierw podzielone na koszyki, a następnie przydzielone do grup bez losowania, gdyż większość z grup wynikła z preferencji dotyczących terminarza zebranych od poszczególnych zespołów: część z Was chciała grać grupę konkretnie w sobotę, część w niedzielę, a część w niedzielę koniecznie popołudniu itd. Dlatego prosimy o wyrozumiałość - staraliśmy się, by grupy były wyrównane i staraliśmy się, byście byli zadowoleni, a wszystko i tak zweryfikuje boisko

W ostatniej chwili z udziału w turnieju wycofał się Zjazd, a w jego miejsce wskoczyła Saska Kępa. Ponadto ekipa zaprezentowana na naszym wydarzeniu na facebooku jako Stanley Team, z racji pozyskania sponsora zmieniła nazwę na Inotm Platinium.

Oprócz tego przypominamy, że w trakcie turnieju będziemy zbierać pieniądze na małego Ignacego  Podczas naszego turnieju, na każdym z boisk ustawiona będzie puszka, do której będziemy przyjmować wpłaty na leczenie Ignasia. Ponadto, z inicjatywy rodziców Ignacego, do Waszej dyspozycji, w recepcji OSiR - u będzie ciepła zupa oraz kanapki  - opłata za nie jest dobrowolna, a wszystkie zebrane w ten sposób pieniądze wspomogą leczenie chłopca.

Do zobaczenia w weekend‼

Tagi:

Kontakt

Masz jakieś pytania związane z LIGĄ BEMOWSKĄ? Chciałbyś zapisać swoją drużynę do naszych rozgrywek? Napisz lub zadzwoń:

kontakt@ligabemowska.pl
Michał Burzyński 661 536 685

Śledź nas na Facebooku

Sponsor techniczny

Sponsorzy