Uroczyste Zakończenie sezonu Wiosna 2018 ponownie w Spin City!

Mamy przyjemność poinformować, że uroczyste zakończenie sezonu Wiosna 2018 odbędzie się w sobotę, 23 czerwca o godzinie 19:00 w Spin City w Cinema City Bemowo. Podobnie jak ostatnio przygotowaliśmy dla Was dużo dodatkowych atrakcji!

 

Tradycyjnie rozdamy puchary, medale i nagrody rzeczowe dla najlepszych drużyn oraz statuetki i nagrody rzeczowe dla zwycięzców nagród indywidualnych. Nagrodzimy także drużyny, które wyróżniły się postawą fair play oraz najlepszych zawodników sezonu w każdej z lig. Ponadto, możecie liczyć także na małą promocje, talony na piwo oraz kilka innych niespodzianek, które stopniowo, na tydzień przed startem imprezy będziemy dla Was ujawniać w specjalnie utworzonym do tego wydarzeniu na facebooku.

Fundatorem części nagród będą: R-GOL, Estident Gabinet Dentystyczny, LangLab - Centrum Językowo - Szkoleniowe. 

Po części oficjalnej, tradycyjnie zapraszamy do wspólnego świętowania i korzystania z oferty i menu lokalu. O godzinie 20:00 zapraszamy na wspólne oglądanie meczu Mistrzostw Świata Niemcy – Szwecja, który będzie doskonałym dodatkiem do rozmówi podsumowań ostatniego sezonu. Spin City to doskonale zaprojektowany, wielotematyczny kompleks rozrywki o powierzchni blisko 1500m2, w którym może się bawić jednocześnie ponad 600 osób. Ponadto, w Spin City znajduje się, aż 10 w pełni zautomatyzowanych torów do gry w kręgle, 8 wysokiej klasy stołów bilardowych oraz 3 maszyny do gry w rzutki. Liczymy, jak co sezon, że impreza będzie doskonałą okazją, by wspólnie podsumować ligowe zmagania, spotkać się w gronie zawodnikówi sympatyków ligi, czy podyskutować o planach i ambicjach na zbliżającą się wiosenną edycję.

Zainteresowane drużyny i zawodników prosimy o kontakt w celu rezerwacji miejsc (uwaga: ilość stolików jest ograniczona) drogą mailową (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub telefoniczną (661 536 685). Rezerwacje są bezpłatne, ale warto je zrobić wcześniej, by mieć komfort świętowania z całą drużyną. Wszystkich wyróżnionych również prosimy w miarę możliwości o potwierdzenie swojej obecności. Liczymy na Was,  do zobaczenia! :)

Tagi:

Kontakt

Masz jakieś pytania związane z LIGĄ BEMOWSKĄ? Chciałbyś zapisać swoją drużynę do naszych rozgrywek? Napisz lub zadzwoń:

kontakt@ligabemowska.pl
Michał Burzyński 661 536 685

Śledź nas na Facebooku