Langlab nowym partnerem Ligi Bemowskiej!

Mamy przyjemność poinformować, że kolejnym partnerem, który dołączył do naszej drużyny została firma LangLab – centrum językowo szkoleniowe. LangLab ufunduje część nagród dla zwycięzców klasyfikacji indywidualnych w naszych rozgrywkach. Ponadto, powołując się na grę w naszej lidze otrzymacie rabat na usługi naszego nowego partnera w wysokości 15%.

Langlab to szkoła języków obcych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W ofercie znajdują się zajęcia indywidualne i grupowe na terenie Warszawy w placówkach stacjonarnych oraz z dojazdem.

Do wyboru znajdziecie:

  •  kursy dla dzieci
  •  kursy dla młodzieży i dorosłych
  •  szkolenia dla nauczycieli i lektorów
  •  tłumaczenia

Jeśli więc planujecie zapisać swoje dziecko lub siebie na kurs lub korepetycje z języka obcego, sami potrzebujecie podszkolić swój język obcy, albo potrzebujecie zorganizować szkolenia w firmie, LangLab to właściwy wybór. Chcecie dowiedzieć się więcej? Wejdźcie na http://langlab.eu/ lub zadzwońcie pod numer 730 077 107 lub 608 032 577. Pamiętajcie, że powołując się na Ligę Bemowską, otrzymacie zniżkę na kurs, czy zajęcia.

Mamy nadzieję, że dzięki stale poszerzającej się liście naszych partnerów i zwiększającej się sumy nagród uczestnictwo w naszych rozgrywkach będzie dla Was jeszcze bardziej atrakcyjne.

Tagi: